DUK

Apmokėjau, kada gausiu duomenų bazę?

Kai apmokėjimas yra gautas, sistema automatiškai sugeneruoja duomenų failus parsisiuntimui ir atsiunčia vartotojui el. pašto pranešimą apie galimybę parsisiųsti paruoštus failus. Duomenų failo generavimo trukmė priklauso nuo duomenų bazės dydžio ir serverio apkrovimo. Paprastai failas sugeneruojamas greičiau nei per vieną valandą po sėkmingo apmokėjimo.

Kokio senumo duomenų bazė?

Duomenys iš viešų interneto šaltinių atnaujinami kiekvieną savaitę. Apie nupirktų duomenų bazių atnaujinimus informuojame vartotojus el. paštu. Taip pat šią informaciją vartotojas gali bet kuriuo metu patikrinti prisijungęs prie savo paskyros skyrelyje "Užsakymai".

Kaip parsisiųsti nupirktą duomenų bazę?

Nupirktą duomenų bazę parsisiųsite prisijungę prie savo vartotojo paskyros. Visos vartotojo nupirktos duomenų bazės bei atnaujinimų istorija kaupiami skyrelyje "Užsakymai".

Iš kur yra surinkti įmonių katalogų duomenys?

Įmonių duomenys yra surinkti iš viešai prieinamų šaltinių (internetiniai tinklalapiai, paieškos sistemos, įmonių katalogai ir pan.) Mes renkame tik veikiančių įmonių duomenis, t. y. tų, kurios skelbiasi internete. Jei įmonė apie save skelbia klaidingą informaciją, mes neatsakome.

Ar registracija bei duomenų bazių pavyzdžiai yra mokami?

Tiek registracija, tiek duomenų bazių pavyzdžiai yra nemokami.

Nuo ko priklauso kaina?

Kaina priklauso nuo atfiltruoto duomenų kiekio. Daugiau informacijos apie kainą rasite skyrelyje "Kaina".

Kokiais pjūviais galima filtruoti duomenų bazę?

Duomenis galima filtruoti pagal pageidaujamus duomenų laukus, veiklos sritį bei miestą kuriame yra įmonės registracijos adresas.

Ar išrašote PVM sąskaitas faktūras?

PVM sąskaitos-faktūros automatizuotai išrašomos iškarto po sėkmingai atlikto apmokėjimo.

Kokie apmokėjimo būdai?

Apmokėti už paslaugas galima kredito kortelėmis bei kitais mokėjimo būdais (priklausomai nuo mokėtojo šalies). Visi mokėjimo būdai pateikiami skyrelyje "Mokėjimo būdai".

Ar išrašomos išankstinio apmokėjimo sąskaitos?

Išankstinių sąskaitų apmokėjimui neišrašome. Mokėjimas vykdomas tik tiesiogiai iš vartotojo paskyros per "Paysera" mokėjimų surinkimo sistemą.

Kokiu formatu gausiu duomenų bazę?

Nupirkta duomenų bazė paruošiama parsisiuntimui XLSX, CSV ir SQL formatais.

Kokiu principu veikia paslauga?

Paslauga veikia savitarnos principu ir yra visiškai automatizuota. Duomenis galite nusipirkti be jokio papildomo mūsų įsikišimo.

Kur galima rasti jūsų duomenų bazės pavyzdžių?

Atfiltravus duomenų bazę, automatiškai sugeneruojamas pavyzdys pagal pasirinktus filtro kriterijus (XLSX formatu).

Ar el. pašto adresai, kurie yra duomenų bazėje, yra veikiantys?

Mes kiekvieną savaitę automatizuotai tikriname el. pašto adresų aktualumą ir neveikiančius el. pašto adresus automatiškai pašaliname iš duomenų bazės.

Kaip atnaujinami duomenys?

Duomenys iš viešų interneto šaltinių atnaujinami automatizuotai. Naudojame pažangias debesų kompiuterijos technologijas bei duomenų kokybę užtikrinančius metodus.

Ar jūsų produktas yra legalus?

Mūsų produkte visa informacija yra vieša ir laisvai prieinama, mes tik ją kruopščiai surenkame, sugrupuojame ir pateikiame patogia jums forma. Už duomenų naudojimo galimus pažeidimus atsako paslaugos Pirkėjas.